Sony na veletrhu IFA 2018 představila nová sluchátka WH1000X M3

Sony na veletrhu IFA 2018 představila nová sluchátka WH1000X M3

Ačkoliv by se mohlo zdát, že společnost Sony už nemá kam posouvat kvalitu svých uzavřených sluchátek, není tomu tak. Na veletrhu IFA ukázala redesignovaný model WH1000X M2 s označením WH1000X M3.

Nový model se po vzhledové stránce příliš neliší od předchozího generace. Novinky se nacházejí hlavně po uvnitř. Společnost Sony tvrdí, že technologie HD Noise Canceling Processor QN1 zaručuje posluchačům čtyřikrát lépe odstranit okolního šumu.

Model 1000XM3 má štíhlejší siluetu a je lehčí než jeho předchůdce. Díky hlubší uzavřené konstrukci a silnějším polštářkům se na uších nosí velice pohodlně.

Sony vylepšuje kvalitu zvuku tím, že provádí zpracování vstupního digitálního signálu a uměle rozšiřuje zvukovou stopu o prostorovost jednotlivých nástrojů.

Funkce rychlého nabíjení dokáže díky novému konektoru USB-C ™ během 10minut připravit sluchátka pro pětihodinové přehrávání hudby. Na plné nabití dokáží hrát neskutečných 30hodin. Do těla sluchátek byly přidány další mikrofony a hovory proto budou zřetelnější než kdy předtím. Nechybí ani 3,5 jack pro klasické kabelové propojení sluchátek s vaším zařízením.

Cena sluchátek byla stanovena na 350 dolarů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *